Your body is your most priceless possession... so take care of it.
Meie intramuskulaarsete vitamiinisüstide manustamiseks kulub sekundeid, nende imendumine on 100% ja need pakuvad püsivat toimet. Anna oma immuunsussüsteemile lisajõudu.
INTRAMUSKULAARSED VITAMIINISÜSTID
<p><span style="font-weight: bold;">D-VITAMIINI SÜST 100 000 IU - 200 000 IU</span></p>

D-VITAMIINI SÜST 100 000 IU - 200 000 IU

Tugevda immuunsust ning paranda meeleolu, une ja kontsentratsiooni taset D-vitamiini süsti abil, see on kõige kiirem ja tõhusam viis D-vitamiini taseme tõstmiseks. Optimaalse taseme säilitamiseks piisab süstist tugevusega 100 000 IU iga paari kuu tagant.


35€ - 50€

<p><span style="font-weight: bold;">BIOTIINI SÜST&nbsp;</span></p>

BIOTIINI SÜST 

Biotiin on oluline naha, juuste ja küünte taastumisel ning nende ilu ja tervise säilitamisel. Süst stimuleerib keratiini tootmist juustes ning osaleb nende struktuuri parandamises. Biotiini leidub paljudes kosmeetikatoodetes, kuid ta ei imendu läbi juuste ega naha.


40€
 
INTRAVENOOSSED BOOLUSED (PUSH)
Intravenoossed boolused on aga süstide kiire manustamine läbi kanüüli teie vereringesse, selle abil on 100% imenduminetagatud.

L-KARNITIIN PUSH

L-karnitiin on aminohape, mis mängib olulist rolli teie keha ainevahetuse kiirendamisel ja energia tootmisel, kuna see muundab rasva energiaks. Samuti mõjutab see meeste testosterooni tootmist.

GLUTATIOONI PUSH

Glutatioon on peptiid, mis toimib kehas tugeva antioksüdandina, eemaldades toksiine ja vabastades vabadest radikaalidest, mis soodustavad põletikku ja vananemist.
 
KASUTEGURID
Keha täiendamine vitamiinidega kiireks taastumiseks.
Immunsussüsteemi toetamine ja rakkude kaitse tagamine.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Kui olete süsti koostisosade suhtes allergiline.