Your body is your most priceless possession... so take care of it.
DETOX


DETOX

170€
Olgem ausad, me elame üsna mürgises maailmas. Õhusaaste, pestitsiidide, plastide ja muu abil on võimatu elada meie kaasaegses maailmas ilma iga päev kahjulike ainetega kokkupuutumata, neist on võimatu hoiduda alates toodetud pestitsiididest kuni kosmeetikas kasutatavate kemikaalideni.
Detoksikatsioon on keha jääkainetest neutraliseerimise ja eemaldamise protsess.
Detoks toimib rakulisel tasemel ja soodustab kehal kasutada jääkainete vastu võitlemisel omaenda looduslikku tervendamissüsteemi. Detoksikatsioon puhastab teie keha ohtlikest ainetest, taastab elujõu ja parandab Teie üldist tervist.
Peamise antioksüdandina tuntud Glutatioon suurendab teie keha võimet loomulikult taastuda, suunates kahjulikud jääkained maksast välja.
Alfa-Lipoehape, see on veel üks võimas looduslik antioksüdant, mis koos teiste kehas leiduvate antioksüdantidega kaitseb aktiivselt meie rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest, aitab tasakaalustada veresuhkru taset ning parandab närvide funktsiooni ja verevarustust.
Põhikomponendid:
750 ml vedelikku elektrolüütidega
Alfa-Lipoehape, Glutatioon, NAC, C-vitamiin ja B-kompleks
NÄIDUSTUSED
Organismi intoksikatsioon
camera
Kehv toitumine
Kokkupuude saasteainetega
all_inclusive
Oksüdatiivne stress
PAKETID
Detox tilguti ja vereanalüüsid - 265€
Detox standard pakett - 680€ 600€
Detox täispakett - 1455€ 1295€

ALFA-LIPOEHAPE (ALA)

Alfa-Lipoehape kaitseb teie rakke võideldes vabade radikaalidega ja vähendades oksüdatiivset stressi. See ühend seob kehas raskmetalle ja aitab neid rakkudest välja viia, aidates kehal loomulikul viisil kahjulikest jääkainetest vabaneda. ALA aitab parandada insuliiniresistentsust, võimaldades kehal paremini vereringest glükoosi kätte saada ja piirab rasvade ladestumist kehast. ALA klassifitseeritakse fosfolipiidiks, mis tähendab, et see on nii vees kui ka rasvlahustuv ning võib toimida kõigis teie keha kudedes, teenides endale universaalse antioksüdandi maine.

GLUTATIOON

Glutatioon vastutab maksa puhastava funktsiooni ja keha antioksüdantse kaitsesüsteemi eest. Selle puudumisega on toksiliste ainete kehast eemaldamise protsess häiritud, seetõttu tekib organismis intoksikatsioon. Glutatioon mängib olulist rolli tugeva immuunsuse säilitamisel, see antioksüdant muudab lümfotsüüdid (immuunsüsteemi peamised rakud) vastuvõtlikumaks erinevatele patogeenidele. Samuti võitleb ta rakkudes aktiivselt vabade radikaalide ja jääkainetega. 

ATSETÜÜLTSÜSTEIIN (NAC)

Atsetüültsüsteiin osaleb neerude ja maksa detoksikatsioonis ning omab põletikuvastast toimet. Ta võib aidata ära hoida ravimite, narkootikumide ja keskkonnategurite (nagu kokkupuude mürkainetega ning suitsetamine) võimalikke kõrvalmõjusid meie organitele.

C-VITAMIIN

C-vitamiin on veel üks võimas antioksüdant, mis tõhusalt puhastab keha jääkainetest. Sellel on kasulik mõju närvisüsteemile, stimuleerib endokriinsüsteemi, kiirendab vereringet ning tugevdab veresooni.

B-VITAMIINID

B-vitamiinid tagavad närvisüsteemi normaalse toimimise ja mõjutavad maksa puhastusprotsesse. Need on tõhusad unehäirete, närvilisuse ja depressiivsete seisundite korral.
KASUTEGURID
Vabade radikaalide eemaldamine kehast.
Aitab kehal toime tulla jääk- ja mürkainete igapäevase kokkupuutega.
Suurenenud antioksüdantide tase ja immuunfunktsiooni toetamine.
Alfa-Lipoehape aitab vältida teiste antioksüdantide puudust ja kaitseb teie rakke.
Hüdratsiooni taseme täiendamine.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
IV teraapia ei ole soovitatav tsüstilise fibroosi ja diabeedi korral.
Kui on kahe nädala jooksul teostatud botulliinisüste, on B-grupi vitamiinid vastunäidustatud botuliini neutraliseeriva toime tõttu.
Kui olete tilguti koostisosade suhtes allergiline.