Your body is your most priceless possession... so take care of it.

Kui te kannatate migreeni all, teate hästi, kui kurnav ja häiriv see võib olla - põrutav valu, tundlikkus valguse ja helide suhtes ning iiveldus. See valu on nii intensiivne, et te ei tea, kas see kunagi lõpeb.

Kui olete proovinud käsimüügi- ja retseptiravimeid, kuid ei ole saanud leevendust, võib infusioonravi olla hea võimalus. Infusioonravi hõlmab ravimite manustamist veenisisese süsti (IV) kaudu. Kuna ravimit sisestatakse otse vereringesse, ei pea see läbima seedesüsteemi, mis tähendab, et patsiendid saavad kiiremini leevendust.

Nagu iga retseptiravimi puhul, kuigi harva, on alati olemas kõrvaltoimete oht. VYEPTI infusioonravi kõige sagedamini esinevad ninakinnisus ja/või kurguvalu. Lisaks on oht allergiliste reaktsioonide tekkeks.

Parim viis tõsise allergilise reaktsiooni tekkimise riski vähendamiseks on lasta tervishoiutöötajal jälgida oma seisundit kogu sessiooni kestel. iClinicus on Teil alati õde, kes hoiab silma peal, et tagada Teie mugavus ja heaolu.

VYEPTI on migreeni ennetav ravim

Kiire

VYEPTIga on esimesel nädalal pärast ravi rohkem migreenivabu päevi

Võimas

Kroonilise migreeniga inimestel oli keskmiselt 23 migreenipäeva vähem ravi kohta

Kauakestev

Ainult üks 30-minutiline protseduur 4x aastas (iga 3 kuu tagant)
Kehas on valk, mida nimetatakse kaltsitoniini geeniga seotud peptiidiks ehk CGRP
CGRP seondub spetsiifiliste retseptoritega ja aktiveerib neid, see võib mängida rolli migreeni tekkimisel.
VYEPTI seondub CGRP-ga ja takistab selle kinnitumist retseptoritega ning nende aktiveerimist.
VYEPTI1 class=


VYEPTI2 class=


VYEPTI3 class=


Protseduur on mõeldud nendele kellel on pandud migreeni diagnoos, enne protseduuri toimub vastuvõtt ja konsultatsioon.
VYEPTI võimalikest kõrvaltoimetest, palun lugege täpsemalt patsiendi infolehelt. Rääkige oma raviarstile, kui teil tekib mõni kõrvaltoime, mis teid häirib või mis ei kao. Teavitage oma raviarsti kui te olete rase või plaanite rasestuda.