Your body is your most priceless possession... so take care of it.
PARTY


PARTY

120€
Nõrkus, iiveldus, peavalu – see on pohmell. Alkoholi toksiline mõju kehale võib põhjustada tõsiseid tagajärgi. Kuigi paljud inimesed võtavad pohmelli kergelt, on alkoholimürgitus ohtlik seisund, mis vajab leevendust. Lõpuks muutub alkohol kehas toksilisteks aineteks, mürgitades maksa ja kogu keha tervikuna. Tõsise pohmeluse korral on inimesel vedelikupuudus, ainevahetushäired, iiveldus, oksendamine ja peavalu.
Elektrolüütide, vitamiinide ja mineraalidega rikastatud intravenoosne kokteil pärast pidu puhastab tõhusalt keha kahjulikest toksiinidest, välistab alkoholimürgituse ja omab antioksüdantset toimet. Juba protseduuri ajal kaovad peavalu, iiveldus ja halb enesetunne, kohe peale tilgutit tunnete end ärkvel ja palju värskemana.
Põhikomponendid:
1000 ml vedelikku elektrolüütidega
Glutatioon, Atsetüültsüsteiin, C-vitamiin, Magneesium ja B-kompleks
NÄIDUSTUSED
Pohmell
Iiveldus
Alkoholimürgitus
Peapööritus
directions_walk
Lihasvalud
hotel
Väsimus

ELEKTROLÜÜDID

Elektrolüüdid mängivad suurt rolli rakkude funktsioonides, vedeliku regulatsioonis, kudede parandamises ja energia loomises. Kõige tähtsam (kui tegemist on pohmelliga) aitavad need teie kehal vedelikke säilitada. Kuna elektrolüüdid täiendavad teie keha mineraalidega, mida vajate vedelike hoidmiseks ja toksiinide väljutamiseks, on need üks tõhusamaid pohmelli ravimeetodeid, eriti kui need on ühendatud rohke veega.

ATSETÜÜLTSÜSTEIIN

Atsetüültsüsteiin osaleb neerude ja maksa detoksikatsioonis ning omab põletikuvastast toimet. Ta võib aidata ära hoida ravimite, narkootikumide ja keskkonnategurite (nagu kokkupuude toksiinidega ning suitsetamine) võimalikke kõrvalmõjusid meie organitele.

C-VITAMIIN

C-vitamiin osaleb alkoholi tarvitamisel tekkinud toksiinide sidumises, kiirendades seeläbi nende väljutamist. Samuti tagab C-vitamiin normaalse süsivesikute ainevahetuse kulgu, taastab maksa täieliku toimimise ning mõjutab valkude ja hormoonide aktiivset sünteesi, tänu millele eritub alkohol kiirendatud režiimis.

GLUTATIOON

Glutatioon mängib võtmerolli keha detoksifitseerimisel alkoholist atsetaldehüüdi eemaldamise teel. Maksas on glutatiooni peamised varud organismis, kuid regulaarne alkoholi tarbimine vähendab selle taset. Võimsa endogeense antioksüdandina on glutatioon maksa puhastamisel hädavajalik, aidates leevendada pohmeluse sümptomeid. 

MAGNEESIUM

Magneesium on eluliselt tähtis mineraal, mis aitab jõu kaotuse korral kaasa keha kiirele taastumisele ning kaitseb väsimuse eest. Magneesium osaleb närviimpulsside ülekandmisel ning lihaste kokkutõmbumisel ja lõdvestamisel, mis on oluline kardiovaskulaarsüsteemi toimimiseks ning aitab krampide korral.

B-KOMPLEKS 

B-vitamiinid toetavad närvisüsteemi normaalset toimimist, reguleerivad energia metabolismi rakkudes ja suurendavad vastupidavust stressile. Nad on tõhusad unehäirete korral, vähendavad ärevust ja  depressiooni ning viivad teid pohmellist üle.
KASUTEGURID
Pohmelli sümptomite vähendamine.
Hüdratsioon - elektrolüütide tasakaalu taastamine.
Keha detoksikatsioon ja energia taastamine.
pH tasakaalu taastamine organismis.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Kui on kahe nädala jooksul teostatud botulliinisüste, on B-grupi vitamiinid vastunäidustatud botuliini neutraliseeriva toime tõttu.
Kui olete tilguti koostisosade suhtes allergiline.