Your body is your most priceless possession... so take care of it.
HYDRATE


IRON

115€ - 230€
Raud on meie organismi jaoks üks olulisemaid mineraale, ta kuulub enam kui 70 ensüümi koostisesse, kuid sageli saadakse seda olulist mikroelementi toiduga ebapiisavas koguses või imendub see halvasti. Organism rauda ise ei sünteesi ja selle puudus võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme.
Raua tasemest veres sõltuvad kõik redoksprotsessid, rakkude varustamine hapnikuga ja organismi antioksüdantne kaitsesüsteem. Enamasti on raua probleemid naistel, selle peamisteks põhjusteks on regulaarne menstruatsioon (eriti pikaajaline või tugev veritsus), rasedus ja imetamine, mil organism vajab tavapärasest rohkem rauda ning samuti ka suure verekaotusega sünnitus.
Raua intravenoosne manustamine võimaldab kiiresti ja tõhusalt täiendada selle mineraali puudust organismis ja tõsta ferritiini taset, ferritiin on keha rauavarude marker.
Pärast protseduuri võite tunda jõu- ja energialaengut, tekib söögiisu ning aja jooksul tõuseb organismi kaitsevõime ja pingetaluvus, samuti on raual oluline roll kilpnäärme normaalsel talitlusel.
Põhikomponendid:
100 ml - 500 ml vedelikku elektrolüütidega
100 mg - 500 mg Rauda
MADALA FERRITIINI SÜMPTOMID
Nõrkus, väsimus, pearinglus
Peavalu, kohin kõrvades, nõrgenenud immuunsus
grain
Kahvatu nahk, juuste väljalangemine, nõrgad küüned
directions_walk
Õhupuudus, valu rinnus, eriti füüsilise koormuse korral

TÄHTIS INFO

Soovituslik ferritiini väärtus naistel on 100-200 ng/ml ning meestel 200-370 ng/ml kohta.
Sõltuvalt organismi individuaalsetest omadustest võib rauda sisaldavate tilgutite kasulikkus kesta mitu kuud kuni mitu aastat, keskmiselt piisab ühest tilgutist 6-9 kuuks. Seda protseduuri teostame ainult vereanalüüside alusel - Hemogramm 5-osalise leukogrammiga (B-CBC 5-diff) + Ferritiin (S-Fer) + Raud (S-Fe), analüüside tulemusest sõltub kasutatava preparaadi kogus ja protseduuri hind. Verenalüüside tulemused saatke info@vitamintherapy.ee

FERRITIIN

Ferritiin on valk, mis säilitab rauda ja vabastab seda vastavalt vajadusele. See on informatiivne rauataseme näitaja nii tervetel inimestel kui ka rauavaegusaneemia korral. Madal ferritiin ehk rauavarude ammendumine on organismi rauapuuduse varane staadium. See tähendab, et punaste vereliblede tootmiseks on rauda veel piisavalt, kuid varud ei täiendu täielikult. Raua taseme langusega tõuseb transferriini tase suurendadamaks raua transporti, kuid erütrotsüüte toodetakse üha vähem ning see võib põhjustab rauavaegusaneemiat. Rauda vajavad punased verelibled hapniku transportimiseks. 
MADALA FERRITIINI PÕHJUSED
Toidust ei saada piisavalt rauda
Malabsorptsiooni sündroom
Sisemine verejooks
Vererohke menstruatsioon / Rasedus
KASUTEGURID
Ferritiini taseme täiendamine.
Kroonilise väsimuse kõrvaldamine ning elujõu taastamine.
Immuunsüsteemi tugevdamine ja juuste seisundi parandamine.
Ainevahetuse kiirendamine.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Hemokromatoos.
Kui olete preparaadi suhtes allergiline.