Your body is your most priceless possession... so take care of it.
HIGHDOSEVITC


HIGH DOSE VITAMIN C

200€
Tänapäeva kiire elutempo, sagedased stressid ja hooajalised külmetushaigused mõjutavad meie immuunsust ja nõrgestavad organismi. C-vitamiini kahanemine organimis võib jätta inimese haavatavaks ohtlike infektsioonide suhtes.
Suure annusega C-vitamiini teraapia eesmärk on anda teie immuunsüsteemile ülioluline tõuge gripi, stressi ja vähese energiaga võitlemiseks. C-vitamiin ei turguta mitte ainult immuunsussüsteemi, vaid on selle toetamiseks hädavajalik. Uuringud on näidanud, et C-vitamiini tase langeb, kui keha võitleb külmetuse või gripiga, mistõttu on veelgi olulisem hoida C-vitamiini taset, kui tunnete end nõrgana.
C-vitamiin on tõhus looduslik vahend ka hooajaliste allergiate (allergilise riniidi) korral. See aitab aeglustada histamiini tootmist, vähendades turset ninaõõnes ja leevendab allergilist reaktsiooni.
G6PD vereanalüüs on vajalik enne High Dose Vitamin C infusiooni manustamist, see analüüs mõõdab glükoos-6-fosfaadi dehüdrogenaasi kogust punastes verelibledes.
Põhikomponendid:
500 ml vedelikku elektrolüütidega & C-vitamiin 25g
NÄIDUSTUSED
Nõrgendatud immuunsus
Jõuetus
Ennetava meetmena külma- ja gripihooajal
Oksüdatiivne stress
PAKETID
High Dose Vitamin C tilguti ja vereanalüüsid - 340€
High Dose Vitamin C täispakett - 940€ 820€

C-VITAMIIN

C-vitamiin võib aidata akne käes kannatajatel, vähendades punetust ja soodustades paranemist, rahustades immuunsüsteemi, mis vabastab aknebakterite vastusena põletikulisi kemikaale. C-vitamiin tugevdab ka kapillaare, edastades hapnikku ja toitaineid naha basaalkihti, nii et ilmneb vähem punetust. C-vitamiin soodustab kollageeni ja elastiini tootmist, mis on vajalik akne olemasolevate armide paranemiseks ja uue naha tekitamiseks. USA-s läbi viidud 167 kopsupõletikuga patsiendi kliinilised uuringud on näidanud, et C-vitamiini suurte annuste intravenoosne manustamine hõlbustab oluliselt haiguse kulgu, hoiab ära alveolaarsete kanalite kahjustamise ja vedeliku kogunemist kopsudesse. 
KASUTEGURID
Tugevdab teie immuunsüsteemi.
Allergiliste ilmingute vähendamine.
Stressifaktori mõju vähendamine kehale.
Aitab kaasa haavade paranemisele.
Suurendab antioksüdantide taset veres.
Aitab kehal rauda imendada ja moodustada kollageeni.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Kui olete C-vitamiini suhtes allergiline.
Teraapia on vastunäidustatud inimestele, kellel on hemokromatoos.