Your body is your most priceless possession... so take care of it.
SKINHEALTH


BEAUTY

120€
Terved läikivad juuksed, tugevad küüned ja elastne, sile nahk on see, mille poole iga inimene püüdleb.
Niisutamine on naha kuivamise ja juuste murdumise vältimiseks oluline osa. Komplekti kuuluvad vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid parandavad naha kõigi kihtide mikrotsirkulatsiooni, täites seda niiskuse ja kasulike mikroelementidega.
Samuti mõjutab nahka ebatervislik toitumine, see võib põhjustada hüpovitaminoosi - vitamiinipuuduse seisundit, millega kaasneb immuunsuse nõrgenemine, limaskestade ja naha halvenemine.
Biotiinis sisalduvad ensüümid aitavad organismil sünteesida juustes ja küüntes leiduvat keratiini.
Suured glutatiooni ja C-vitamiini annused suurendavad naha elastsust, vähendavad näo kortsude teket ning parandavad naha toonust ja jumet.
Põhikomponendid:
750 ml vedelikku elektrolüütidega
Glutatioon, NAC, Tiamiin ja C-vitamiin
NÄIDUSTUSED
blur_on
Tuhm ja elutu nahk
local_dining
Kehv toitumine
Haprad juuksed
Toksiinide kogunemine kehas
PAKETID
Beauty tilguti ja vereanalüüsid - 170€
Beauty täispakett - 480€

BIOTIIN

Iluvitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tugevusele, kuna ta on üks olulisemaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiini puudust iseloomustavad sageli juuste väljalangemine, dermatiit, ekseem, psoriaas ja muud dermatoloogilised probleemid. Biotiin ei imendu läbi naha.

GLUTATIOON

Glutatioon on tugev antioksüdant ja pärsib melaniini tootmist rakkudes, samuti võitleb ta ka kortsudega. Glutatiooni toodetakse kehas, kuid tase langeb koos vanusega ning see võib põhjustada enneaegset vananemist. Toimeaine ühtlustab naha tooni, pingutab nahka ja muudab selle elastsemaks - selle tulemusena on kortsud vähem märgatavad. 

C-VITAMIIN

C-vitamiin on antioksüdant, mida meie keha ise ei suuda sünteesida, kuid mis on naha jaoks väga oluline selle kasulike omaduste tõttu. Ta osaleb kollageeni sünteesis ja vähendab melaniini tootmist. C-vitamiin vähendab otsese päikesevalguse kahjulikke mõjusid ja suurendab naha kaitsevõimet. 

TIAMIIN

Stress kutsub sageli esile nahalöövet ja punetust. Tiamiin aitab kaasa inimese närvisüsteemi normaalsele toimimisele, soodustab naha elastsust ning võitleb väikeste kortsude ja ärrituste vastu.
KASUTEGURID
Naha värskus ja elastsus tänu naha kõigi kihtide niisutamisele ja mikrotsirkulatsiooni parandamisele.
Antioksüdantse toime suurendamine ja vananemisprotsessi aeglustamine.
Keha rakuvälise ja rakusisese vee tasakaalu taastamine.
Vitamiinide ja mineraalide taseme täiendamine.
VASTUNÄIDUSTUSED
Kui on esinenud südame-, neeru- või maksahaigused, ei ole intravenoosne teraapia lubatud.
Kui on kahe nädala jooksul teostatud botulliinisüste, on B-grupi vitamiinid vastunäidustatud botuliini neutraliseeriva toime tõttu.
Kui olete tilguti koostisosade suhtes allergiline.